KONST / Litografier / Grafiskt blad 13744030
nr 1374 4030
Taimi Borg
(f. 1941), Sverige
Grafiskt blad, "Österlen". Signerad, numrerad 28/40. Giclée på duk, ca 48x60 cm, oramat löst blad
Taimi Borg, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:49:57
100 kr
300 kr